KASKO Sigortası
whatsapp

ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz... • Kullanıcı sözleşmesini okudum. Onaylıyorum. Sezginsigortam.com Sigorta işlemlerimi takip edebilir.

  Kişisel verilerin korunması ve açık rıza metni belirtilen şekilde işlenmesini onaylıyorum.

  KASKO Sigortası

  Yazı Boyutu

  Sezgin Sigortam “Arabamı Genişletilmiş Kasko” ürünü ile çarpma, çarpışma, devrilme, yanma, çalınma, deprem, terör, kemirgen hayvan zararları, aracın yetkili olmayan kişilerce çektirilmesi durumunda araca gelen zararlar, yanlış akaryakıt dolum, sınırsız ikame araç, asistans hizmetleri, mini onarım ve arıza onarım teminatları ile aracınız koruma altında.

  Trafik sigortasına üçüncü şahıslara vereceğiniz maddi ve bedeni zararları teminat altına alır. Kendi aracınızın karşılaşacağı zararları teminat altına almak için Sezgin Sigortam “Arabamı Koru Genişletilmiş Kasko” poliçesi yaptırın, sizde sürüş keyfinin tadını çıkarın.

  Sizin için güçlendirdiğimiz “Arabamı Koru Genişletilmiş Kasko” ürünümüzde, “araç muayene ve arıza onarım” teminatları ile beklentinizden fazlasını bulacaksınız.

   

  ANA TEMİNATLAR

   

  Sezgin Sigortam “Arabamı Genişletilmiş Kasko” poliçesi ile aracınızı aşağıdaki teminatlar dahilinde güvence altına alır.

   

  Çarpma

  Çarpışma

  Yanma

  Hırsızlık

  Deprem

  GLKHHKNH

  Terör

  Seylap

  Sigara Benzeri Madde Zararları

  Yetkili Olmayan Kişilerce Aracın Çekilmesi

  Araç Muayene ve Arıza Onarım Asistans Hizmeti Teminatı

  Koru Yardım

  Hukuksal Koruma (Araca Bağlı)

  Hukuksal Koruma (Sürücü)

  İhtiyari Mali Mesuliyet

  Vefat

  Sürekli Sakatlık

  Tedavi Giderleri

   

  EK TEMİNATLAR

   

  Sezgin Sigortam “Arabamı Koru Genişletilmiş Kasko” poliçesi ile teminatlarınızı, aşağıdaki isteğe bağlı ek teminatlar ile genişletiyoruz.

   

  Görüntü Cihazları

  Ses Cihazları

  Klima (Air Cond.)

  LPG

  Diğer Cihaz ve Aksesuarlar

  Kasa / Tank

  Orijinal Cam Değiştirme

  Kemirgen Hayvan Teminatı

  Mini Onarım Hizmetleri

  Taşınan Yük

  Anahtar Kullanılarak Aracın Çalınması

  Merkezi Kilit Değişimi

  Özel Eşyalar

  Yurtdışı teminatı

   

  GENEL ŞARTLAR

   

  Kara Taşıtları Kasko Sigortası Genel Şartları

  Motorlu Kara Taşıtları İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası Genel Şartları

  Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları

  Hukuksal Koruma Sigortası Genel Şartları

   

  Avantajlarımız

   

  Sizin için güçlendirmeye devam ettiğimiz “Arabamı Koru Genişletilmiş Kasko” ürünümüz ile aşağıdaki özet avantajlarımıza sahip oluyorsunuz.

  Kasko sigortası kaza durumunda devreye giren bir üründür. “Araç Muayene ve Arıza Onarım” teminatı ile sigortalı aracın kaza dışında arızalanması da teminat altındadır.

  Normal şartlarda ücretli olarak yapılan araç ekspertiz hizmeti bu teminat ile ücretsiz sağlanmaktadır.

  Ekspertiz sonucu, sorunlu olan kısmın tamirini “Hızlı Onarım Merkezi” servislerimizde giderilmesi durumunda poliçede yazılı oranda ve belirtilen miktarda ücretsiz onarım imkânı verilmektedir.

  “Hızlı Onarım Merkezlerinde” yapılan tamiratlar 1 yıl süre ile garanti altındadır.

  Yapılan ekspertiz ve “Hızlı Onarım Merkezi” tamirinden sonra TÜV muayenesinden geçme garantisi verilmektedir.

  Ekspertiz sonucuna göre teminat altına alacağımız aracınızın yılda 2 kez toplam 5.000TL’ye kadar olan arızaları teminat altındadır.

  Muayenesi tamamlanmış ve arızaları “Hızlı Onarım Merkezlerimizde” tamamlanmış araçların, TÜV muayenesinden ağır kusur ile geçememesi durumunda 5.000TL’nin dışında ekstra 1.000TL’ye kadar “Hızlı Onarım Merkezlerimizde” ağır kusurun giderilmesi için yapılan masraflar ücretsizdir.

  “Araç Muayene ve Arıza Onarım” teminatı ile aracının ekstra bakımdan geçmesi sağlanmaktadır.

  “Araç Muayene ve Arıza Onarım” teminatı ile aracınız da ki mevcut olan arızanın giderilmesi sağlanmaktadır.

  “Araç Muayene ve Arıza Onarım” teminatı kazaya neden olabilecek büyük arıza risklerini ortadan kaldırarak aracınızın kullanım ömrünü uzatmaktadır.

   

  Bilgi ve organizasyon servisi

   

  Bu hizmetimiz ile turistik bilgiler, yol, kaza ve hava durumu bilgileri, sağlık kuruluşları ile ilgili bilgiler, ulaşım araçları ile ilgili bilgiler, döviz kurları bilgileri, restoranlar ve eğlence merkezleri hakkında bilgi, konaklama ile ilgili bilgiler, kültürel aktiviteler hakkında bilgi, hayvan bakımı ile ilgili bilgiler, özel günler için organizasyon, yaşlılar ve çocuklar için bakım hizmetleri, tercüme hizmetleri, çiçek gönderme hizmetleri ve diğer bilgi hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır.

   

  Hasar durumunda

   

  Sahip olduğunuz Sezgin Sigortam poliçelerinizle ilgili olarak bir hasar meydana geldiğinde hizmet veren 0326 512 24 75 numaralı çağrı merkezimizi arayınız. Hasar ihbarı sırasında sizden aşağıdaki bilgiler istenecektir.

   

  Poliçe numarası.

  Sigortalının ad ve soyadı / ticari unvanı.

  Hasar tarihi.

  Tahmini hasar miktarı.

  Hasarın mahiyeti.

  Ekspertiz yapılacak yerin açık adresi ve telefonu.

  Meslek indirimi alınmış poliçeler de meslek beyanı.

   

  NOT: sezginsigortam.com sizlere aracılık yapmakta olup, kestiğiniz poliçenizin neleri kapsadığını kontrol ederek ONAYLAYINIZ.