Trafik Sigortası
whatsapp

ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz... • Kullanıcı sözleşmesini okudum. Onaylıyorum. Sezginsigortam.com Sigorta işlemlerimi takip edebilir.

  Kişisel verilerin korunması ve açık rıza metni belirtilen şekilde işlenmesini onaylıyorum.

  Trafik Sigortası

  Yazı Boyutu

  Aracınızın üçüncü şahıslara vereceği maddi ve/veya bedeni zararlarda sorumluluklarınızı poliçede belirtilen teminat limitlerinize kadar güvence altına alır. Ticari amaçlı yolcu taşımalarda yolcularınızın uğrayacağı can zararları da teminat kapsamında olacaktır. 

   

  Aracın trafikte sorumlu olduğu kazalarda, 3. şahıslara verilen maddi, bedeni ve ölüm tazminatları Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk” sigortası genel şartları çerçevesinde karşılanır. 

   

  Trafik Sigortası, aracın sebebiyet vereceği kazalar neticesinde karşı taraftaki kişi ya da kişilerin ölümü, yaralanması ve/veya karşı tarafın zarara uğraması durumunda 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümleri çerçevesinde bu zararları karşılayan zorunlu bir üründür.

   

  GENEL ŞARTLAR

   

   

  HASAR DURUMUNDA

   

  Sezgim Sigortam ile ilgili olarak bir hasar meydana geldiğinde hizmet veren 0326 512 24 75 numaralı çağrı merkezimizi arayınız. Hasar ihbarı sırasında sizden aşağıdaki bilgiler istenecektir.

   

  1. Poliçe numarası

  2. Sigortalının ad ve soyadı / ticari unvanı

  3. Sigortalı araç plakası

  4. Mağdur ad ve soyadı / ticari unvanı

  5. Mağdur araç plakası

  6. Hasar tarihi

  7. Tahmini hasar miktarı

  8. Hasarın mahiyeti

  9. Ekspertiz yapılacak yerin açık adresi ve telefonu

   

  NOT: sezginsigortam.com sizlere aracılık yapmakta olup, kestiğiniz poliçenizin neleri kapsadığını kontrol ederek ONAYLAYINIZ.